شرکت پشتیبانی و مهندسی پرسی ایران گاز

  • 98 مشاهده

درباره  شرکت پشتیبانی و مهندسی پرسی ایران گاز

در حال حاضر شرکت پرسي ايران گاز ( سهامي خاص( به عنوان بزرگترين شرکت توزيع کننده گازمايع در ايران با برداشت ماهانه 70 هزارتن گازمايع از مبادي پالايشگاه و حمل به محل هاي مصرف، داراي 52 درصد بازار مصرف و بيش از 20 ميليون مصرف کننده است و ضمن عرضه گازمايع صنعتي ، تجاري و خانگی در اوزان مختلف به صورت مظروف و غیر مظروف، همچنین تأمین گاز مورد نیاز صنايع کاشي و سراميک، چيني سازي، بيمارستان ها، رستوران ها، پادگان ها، دامداري ها، مرغداري ها و ... در طی بیش از نیم قرن کوشیده است با ارتقاء کيفي عرضه خدمات به مصرف کنندگان در راستاي تحقق اصل مشتري مداري، موجبات رضايتمندی آنان را فراهم نماید. در این راستا ايجاد دفاتر خدمات مشترکين و سرويس پاسخگويي شبانه روزي به مصرف کنندگان، توزيع سيلندر 11 کيلويي گازمايع با شير سيلندر پلمپ شده به منظور جلب اطمينان مصرف کننده در انجام تست هاي لازم ايمني بر روي سيلندر، بازسازي و ايمن سازي سالانه صد ها هزار سيلندر 11 کيلويي گازمايع و انهدام هزاران سيلندر و شير سيلندر فرسوده از بارز ترین فعالیت های این شرکت به حساب می آید.
موضوع فعاليت شركت پرسی ایران گاز (سهامي خاص) و شركتهاي فرعي آن عمدتا"در زمينه هاي عمليات ، بازرگاني ، صنعتي ، خدماتي مرتبط باگازمايع وفرآورده هاي گازي ، همچنين توليد و تعمير انواع سيلندر گاز مي باشد.

ضمنا"‌شركت پرسی ایران گاز داراي دوكارخانه توليد و تعمير سيلندر در تهران و قزوين بوده و در سال بيش از250 هزار عدد سيلندر نو توليد مي كنند و نزديك به 500 هزار عدد سيلندر گازمايع را تعمير مي نمايند. همچنین سه کارخانه تعمیر سیلندر در شهرهای تبریز، شیراز و مشهد نیز راه اندازی شده و برابر استاندارد های لازم اقدام به تعمیر سیلندر با ظرفیت سالانه مجموعا 300 هزار سیلند می نمایند.

شرکت پشتیبانی و خدمات مهندسی یکی دیگر از شرکت های پرسی ایران گاز است که در راستای اهداف شرکت، با ارائه راهکارها و طرح های فنی و اطلاعاتی در مسیر اتکای به صنایع داخلی، قطعات مورد نیاز خود و صنایع گاز را در داخل کشور و به دست صنعتگران ایرانی به تولید انبوه رسانده و به شکوفایی بخشی از صنایع میهن عزیزمان همت گماشته است.

تخصص (ها)

  • مهندسی پزشکی

0  امتیازات

پرسش و پاسخ

در حال حاضر به کلیه پرسش های شما پاسخ خواهیم داد.

سوال بپرس

پرسش ها

هنوز به هیچ پرسشی پاسخ نداده است.