شرکت فنی و مهندسی فراگستر عمران آریا

  • 35 مشاهده

درباره  شرکت فنی و مهندسی فراگستر عمران آریا

شرکت فنی ­مهندسی فراگستر عمران آریا در سال ۱۳۷۹ تأسیس و به­ سبب سابقه فعالیت­های اجرائی و همچنین با تکیه بر سابقه مدیران ارشد و مجرب خود یکی از شرکت­های معتبر مهندسی و اجرائی در ایران می­باشد. این شرکت با گستره­ای از خدمات گوناگون در زمینه طراحی، خرید، اجرا و مدیریت پروژه­های صنعتی و ساختمانی تأسیس و با تمرکز بر صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بر حسن­ سابقه خود افزوده است.
دیدگاه بلندمدت این شرکت بر مبنای همگرایی با نیاز کارفرمایان محترم و همسوئی تجربیات گذشته با تکنولوژی و نوآوری­های جدید به عنوان ابزاری برای ارتقاء کیفیت خدمات، افزایش سطح رضایت کارفرمایان محترم و بهبود روند اجرای پروژه­های مختلف می­باشد.
این شرکت در همین راستا با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در کل شرکت موفق به دریافت ۴ گواهینامه استاندارد در زمینه ­های مدیریت کیفیت خاص در بخش نفت، گاز و پتروشیمی، مدیریت سیستم زیست­محیطی، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه­ای و مدیریت کیفیت در تدارکات، اجرا و مدیریت پروژه­های صنعتی و ساختمانی شده است.
 هنچنین این شرکت دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری رتبه یک در رشته تأسیسات و تجهیزات و رتبه پنج در رشته صنعت از سازمان مدیریت و برنامه­ریزی کشور می­باشد.
در راستای تأمین کالاهای تخصصی پروژه­های صنعتی و ساختمانی علاوه ­بر تهیه و تأمین کلیه کالاهای مورد استفاده خود سعی بر رفع نیاز کارفرمایان محترم و همچنین مشتریان خود نموده و به همین منظور اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از چند کمپانی بزرگ اروپایی نموده است.
ماشین­ آلات و تجهیزات شرکت
در راستای اجرای بهینه و به موقع  پروژه­ها و همچنین تهیه و تأمین ماشین­آلات و تجهیزات ­ویژه  صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شرکت فنی مهندسی فراگستر اقدام به سرمایه­گذاری بلندمدت در این ضمینه نموده و بخش عمده­ای از ماشین­آلات موردنیاز را تامین نموده است .
این تجهیزات و ماشین­آلات شامل سایدبوم، بلدوزر سنگین، گریدر، بیل مکانیکی چرخ زنجیزی، چکشهای هیدرولیکی، ترانس و رکتیفایر جوشکاری، لودر چرخ لاستیکی، گیره نگهدارنده داخلی و خارجی لوله، کانکس­های مدیریتی سیار کارگاهی، اتومبیل دو دیفرانسیل کارگاهی، تانکر ثابت و سیار، وانت سنگین و ماشین­آلات سبک، جرثقیل سنگین، کفی تریلی حمل ماشین­آلات سنگین ، کمپرسور هوای فشارقوی، کشنده موتورجوش ، تجهیزات و دستگاه­های برش لوله دستی و اتوماتیک و کلیه اقلام، ابزار، تجهیزات، دستگاه­های فردی و متنوع اجرای پروژه­های صنعتی و خطوط انتقال میباشد که کلاً در تعداد و مدل­های مختلف موجود بوده ولیکن منحصر به آن نمی­گردد .

تخصص (ها)

  • مهندسی پزشکی

0  امتیازات

پرسش و پاسخ

در حال حاضر به کلیه پرسش های شما پاسخ خواهیم داد.

سوال بپرس

پرسش ها

هنوز به هیچ پرسشی پاسخ نداده است.